top of page

Yemek & Toplantı

& Dış ikramlar

DSC_0289.jpg
Restaurant & Kahvaltı

Yoğun bir iş gününde veya yoğun bir günün akşamında;
Kayseri mutfağının eşsiz lezzetleri ve Türk mutfağının en seçkin örneklerini maharetli şeflerimizin elinden sunulan lezzetleri 12:00 ile 23:00 saatleri arasında Serace Restaurantımızda tadabilirsiniz.


Rahat bir uykunun ardından; 
Sabah Kahvaltısı 160 çeşit açık büfesi ile sabah 07:00 ile 10:00 arası güzel bir güne güzel bir kahvaltı ile SİZİ  BEKLİYORUZ...

Kahvaltıya vakti olmayan misafirlerimiz için ise resepsiyona bildirmeleri halinde odalarından inene kadar yanlarında götürebilecekleri çay ve kahvelerini hazır ediyoruz.

Toplantı

Serace Hotel Kayseri, iş toplantıları, davetler, konferanslar, sempozyumlar ve her türlü sosyal etkinlikler için size muhteşem seçenekler sunuyor. Ferah, tam donanımlı salonlarımızla ve profesyonel kadromuzla tüm sosyal etkinlikleriniz için hizmetinizdeyiz.

Ayrıca VIP Toplantı odalarımızda özel konuklarınızı misafir edebilirsiniz.

Bunların dışında; tüm donanımlarıyla hazır 2 adet lüks ofislerde çalışmalarınızı kendi ofisinizde gibi yapabilir ve misafir ağırlayabilirsiniz.


Salonlarımızda İhtiyaca göre değişik yerleşim düzenlerinin kurulması mümkündür.

Dış İkramlar

Serace Otel hizmet ve lezzetini otel dışına da taşıyan "Serace Catering" Türk mutfağından çok özel lezzetleri istediğiniz mekanlarda sizlerle buluşturuyor. 

Size Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Sosyal Davetler, VIP misafir ağırlamaları, Şirket içi etkinlikler, Ev Davetleri gibi ağırlamalarda kusursuz hizmet veriyoruz.

bottom of page